Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire igaz, hogy a délutáni...

Mennyire igaz, hogy a délutáni alvás kb fele annyit ér mint ha éjszaka alszik az ember? És ez mikor van?

Figyelt kérdés
Én éjszaka szeretek fenn lenni, mert ha haza érek suliból úgyis csak alszom mert fáradt vagyokés valamiért csak éjszaka vagyok aktív akkor gondolkodom stb. de akkor hogy avn ez az alvás dolog?
2011. jan. 5. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem nagyon igaz
2011. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erről már én is hallottam, pont a napokban. Akkor lehet legjobban kipihenni magunkat, ha 00:00 előtt elalszunk, mert ekkor egy óra dupla annyit számít az alvásban...nem tudom, hogy ebben mi az igaz. Sajnos velem is ez van, hogy délután alszok, este fent vagyok 00:00-01:00ig...:/ és ez mindig így van... Nálam azért van, mert nem szoktam reggelizni és nincs energiám, ami miatt nem lennék fáradt. Csak mikor hazaérek, akkor eszek és után egyből kajálás...de ezen elkezdtem változtatni:)
2011. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz, hormonális oka van, ami összefüggésben van a fénnyel. Neten biztos találsz erről konkrétabbat.
2011. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!