Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy minden...

Mitől lehet, hogy minden éjszaka, felkelek 2-3 óra alvás után és azután meg vagy vissza alszom vagy nem?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell,hogy 3 műszakban dolgoztam 5 évet,most meg kb.2 hónapja átálltunk csak 2-re,délelőttre meg délutánra.

Egyébként elég stresszes a melóm!

Nagyon utálom a délelőttöt,mert nem sokat tudok aludni!

Kb.2-4 órát alszom és már nagyon kivagyok!

Az alvás már délutános héten sem megy,mert addigra megszokom a délelőtti,hajnali 4 órás kelést.

Kérlek titeket,adjatok tanácsot,hogy mit tegyek,mert szeretnék végre egy igazán jót aludni!!

Ez minden vágyam!!!

Köszönöm aválaszokat!


2010. aug. 27. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Paranormal Activity
2010. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyenge altatót vegyél be. Én délelőttös héten, mikor hazaérek, zombi vagyok, majd elalszok egész délután, várom az estét.

Nekem ilyen átálláskor nem volt problémám. Csak annyi a bajom az egész műszakozással, hogy a beleim nem tudnak beállni a rendszerességre, mert általában délelőttös héten nem tudok kakálni. Igaz, most délutános vagyok, de 3 napja nem voltam.

Igazából nem is egészséges ez a váltakozó munkarend, munkahely váltás tudná megoldani mindenki problémáját, de nem mindenki teheti meg...

2010. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Át kell állnia aszervezetednek, nem megy könnyen, és még stresszeled is magad. Rekd el az összes órát, éjjel ha megébredsz ne lásd mennyi az idő. Ha éjszaka megébredsz gondolom az órát nézed mindjárt és feszültésget okoz ha még vissza kell aludni. ha nincs óra nincs feszültség.

Egy enyhe nyugtató is segíthet, nem kell mindjárt ágyúval verébre vadászni, szóval a legvégén jön csak az altató

2010. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!