Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, mostanában...

Miért van az, mostanában gyakrabban, hogy egyes erős szagoktól fulladok, mint ha nem kapnék levegőt? Gyerekkoromban Kávétól volt ilyen, most meg többször jön rám.

Figyelt kérdés
Bementem az állatkereskedésbe és az erős forgács vagy milyen szagtól nehezen kaptam levegőt és a nőnek alig tudtam elmondani, mit kérek. Ennél enyhébb szagoktól is rám jön. Volt, mikor jöttem haza boltból és mikor bejöttem a lakásba, megint rám jött ez a dolog, pedig nincs büdös itt. Akkor nyelési kényszerem van és olyan, mint ha hiába venném a levegőt, nem jutna be elég oxigén. Gyerekkoromban volt ilyen reggelente, mikor apám kávét főzött és bejött a szaga a konyhába. Egy csajnak a munkahelyen, másik szakban fura szaga van, szerintem fával tüzelnek és azért. Volt, mikor alig tudtam beszélni a többiekkel, hogy mi a helyzet, mert fulladtam. Hülye szagoktól jön rám, parfüm meg ilyesmiktől nem. Valakik cigiznek a lakásban, voltam náluk és szintén szenvedtem. Ez hülyeség, de ha érzem, hogy nagyon száraz a kezem, akkor is rám jön, régen meg a szalvéta anyagától is. :) Utóbbiak elmebaj, de a többi mi lehet? Mitől fulladok? Milyen betegség tünete ez?
2011. jan. 7. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én asztmára vagy valamilyen allergiára tippelnék.
2011. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is asthmára tippelek de az is elképzelhető, hogy idegi alapon történik.
2011. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!