Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fontos! Ha nagyon erős migréne...

Fontos! Ha nagyon erős migrénem van, hányinger-szerű érzéssel és megpróbálok valahogy hányni, az csökkentheti a fejfájásomat?

Figyelt kérdés
Semmilyen gyógyszer nem segít most.
2011. szept. 27. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos hogy nem. Én is ilyen vagyok semmi nem segít, olyankor ha tudok lefekszem, de akkor is csak forog a világ, és mindig hányás közel vagyok, csak az alvás segít, ha sikerül elaludnom. Fog. gátlót szedsz? Én emiatt hagytam abba.
2011. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem vagyok egy migrénes alkat, de az utóbbi fél évben párszor volt nekem is ilyen jellegű fejfájásom. Nekem volt olyan, hogy hánytam, és egyből jobban lettem. Igaz, nem erőltettem, csak úgy kellett. Erőltetni szerintem nem jó, mert igazából nem a gyomroddal van baj, hanem a fejeddel: értsd, azért van hányingered, mert a fájdalom a fejedben nagyon erős. Én inkább "átalszom" az ilyet...beveszek egy fél altatót, alszom pár órát és se hányás, se fejfájás.
2011. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az alvás segít, a férjemnek meg a hányás+alvás.
2011. szept. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor van velem ilyen, fáj a fejem nagyon, a hányingertől megmozdulni se tudok, és még szédülök is, úgy hogy alig látok.

Egyetlen megoldás nálam az alvás, és miután felkeltem, hihetetlen jól érzem magam.

2011. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom mire gondolsz, nekem a diclofenac tabletta volt az egyetlen ami használt, mindenkinél más gyógyszer válik be, de egy próbát megér. A fájdalomcsillapítód összetevőire sem árt odafigyelni, pl. ha a paracetamol alapú nem használ, akkor próbálj ibuprofen alapút.

Homeopátiás szerek közül a margitvirág tabletta rendszeres szedése elmulaszthatja. De sajnos a fog.gátló is okozhat migrént.

2011. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!