Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen vitamint vagy gyógyszer...

Milyen vitamint vagy gyógyszert javasoltok?

Figyelt kérdés
állandóan kimerült vagyok, nem tudok koncentrálni a suliban, gyenge az immunredszerem, dohányzom. a táplálkozásom sem a legegészségesebb, kiskorom óta nem szeretem a gyümölcsöt, semmilyen gyümölcsöt nem eszek. télen hamar megbetegszem, úgyérzem hogy a védekezőképességem a nullával egyenlő. milyen vitamintablettát javasolnátok?
2011. jan. 9. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked nem vitamin kell hanem életmód váltás.
2011. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen,az életmód váltással én is egyet értek...

Muszáj lenne gyümölcsöt enni néha,pl.: mandarin,az olyan finom,néha egy alma,banán stb..ezek nem is savanykásak.

Mivel nem táplálkozol egészségesen,lehetsz vérszegény,amit ki kell vizsgáltatni,egy vérkép és már látják is,hogy mi a helyzet.

Néha egy kis C vitamin nem ártana meg egyebek,de ha csináltatsz vérképet,akkor látni fogják úgyis,hogy mi a baj.

Ha nem eszel rendesen,egészségesen,akkor a gyomrod is igen megsínyli és ebből előbb utóbb gondok lesznek (fekély stb..)Egy gyomra van az embernek,vigyázz rá.

Nem utolsó sorban pedig mozogj egy kicsit...vagy táncolj,ami tetszene...de ha így maradsz,ahogy most...akkor a későbbiekben ne csodálkozz,hogy mindenféle betegség megtalál.

2011. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de valami vitamintabletta vagy étrendkiegészítő jól jönne nem?
2011. jan. 9. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!