Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Barátomnak hüvelygomba esetén...

Barátomnak hüvelygomba esetén milyen gyógyszert javasoltok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy hüvelygombám van és félő, hogy orális kényeztetés során a barátom is elkapta (vagy pont hogy én kaptam el tőle - ez örök rejtély marad :)). A kérdésem, hogy amennyiben semmilyen tünete nincsen, és nem közösültünk óvszer nélkül, akkor milyen gyógyszert szedhetne ő, hogy orális szex során se kapjam tőle el megint?
2011. aug. 27. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
olyat, amilyet a doki felírt
2011. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Talán valamelyik szakmabeli barátnődet kérdezd. Ha én kaptam volna tőled valamit, már az ecserin árulnád magadat befáslizva.
2011. aug. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is így jártunk. Én férfiként a Mycosyst szedtem. Ez 4 tablettát tartalmaz, hetente 1 szemet kell bevenni. Az első szem tünetmentesít már 2-3 napon belül. A másodiknál mindig abbahagytam a szedést.

Nálunk általában 2-3 évente felüti a fejét. A doki szerint én szerzem be az uszodából, de a napi úszásról és a szexről nem tudok lemondani :)

2011. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!