Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A xanax csökkentheti a vérnyom...

A xanax csökkentheti a vérnyomásomat?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos betegségre szedem ezt a gyógyszert egy ideje....
2011. jan. 11. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig normális volt, akkor igen. Ha magas a vérnyomásod, a Xanax-tól nem lesz normális.
2011. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Ha normális volt, akkor igen, ha pedig magas, akkor ingadozó lehet tőle.

Kérj az orvosodtól Rivotrilt! Nem álmosít, nem leszel függő és a májad sem károsítja, mint a Xanax.

2011. jan. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rivotrilt???Na ne már!Egy szemtől kifekszel, mint egy ló.
2011. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dr. Dav ***** válasza:

Szerintem nem teljesen helyénvaló, hogy anélkül ajánlanak a Kérdezőnek gyógyszert, hogy tudnák a gyógyítandó/kezelendő betegséget. Egyébként a kérdésre válaszolva: igen, csökkentheti. Képzelje el: ha stresszel, megnő a vérnyomása. Xanax-szal a stressz szinte teljesen megszűnik => alacsonyabb vérnyomás. Persze ennek ennél sokkal bonyolultabb biokémiai oka van, de ez így talán érthetőbb.

Jobbulást kívánok!

2011. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elöttem szólónak igaza van,csökkenti.

Nekem,ha nagyon stesszes vagyok,hipp-hopp megugrik a vérnyomásom,kapkodva veszem a levegőt,nehezen tudom lereagálni.Ilyenkor szoktam bevenni egy 0,25-ös Xanaxot,és egy órán belül szinte teljesen lenyugszom,a vérnyomásom lejjebb megy.

2011. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!