Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja a 2 hete fennálló...

Mi okozhatja a 2 hete fennálló szédülésemet, alacsonyabb (bár az orvos szerint átlagos) vérnyomásomat, valamint a kissé magasabb Bilirubin-szintet?

Figyelt kérdés
A vérképem teljesen átlagos a Bilirubin-szint kivételével,de az is csak egy kicsivel magasabb.Étvágytalanság jellemző még. Az orvos most savlekötőket adott. Mi okozhatja a szédülést? Már agydaganatra is gondoltam.. 39/N
2011. júl. 29. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
39 évesen lehetne több eszed, minthogy agydaganatra gondolj. Én évekig szédültem, néha most is, a vérnyomásom az oka. Ennyi. Alacsony, illetve "ingadozó", ezt mondták anno. Lehet, hogy sok doki nem megbízható manapság, de még mindig jobb rájuk hallgatni, mint vadidegen emberekre. Ha mégse nyugodtál meg, kérdezz meg egy másik orvost is. Tudtommal a kicsit magasabb bilirubint szint nem halálos.
2011. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menj el neurológiára a szédüléseddel, ott azt is meg fogják mondani, hogy nincs agydaganatod. Viccen kívül: neurológia.

Egyébként egy egyszerű fertőzés is okozhat szédülést.

De vizsgálatok nélkül nem lehet megmondani.

A savlekötőt ne szedd be, ha nincs sok savad. Azt éreznéd, ha lenne.

A Billirubin, ha jól tudom, de nem biztos, máj-epe.

2011. júl. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is évekig szédültem, nekem egyéb problémim is voltak, neurológián mégsem foglalkoztak velem. Szerintem életmódodban keresd a hibát: alszol eleget? Az alvás megfelelő minőségű-e? Stresszes, ideges vagy-e gyakran? Kimerült vagy-e? Lelki problémáid vannak-e? Elég folyadékot fogyasztassz? Vitamin hiány fenn állhat-e? Mozogsz eleget? Testtartásod megfelelő? Nyaki csigolyák meszesedése is okozhatja, valamint a belső fülben valamilyen galiba, de szemprobléma is. Az agydaganatra gondolj legkevésbé, annak más tünetei is lennének. Nyugodj meg, lehet h. ezek a félelmetes gondolatok támogatják a szédülésedet. Remélem sikerült kiküszöbölnöd a hibát!
2011. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!