Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom van? Ezek minek a...

Mi bajom van? Ezek minek a tünetei? (szédülés, fejfájás, hányinger) bővebben lent

Figyelt kérdés
Ma éjszaka 3 óra körül arra keltem hogy kiver a víz, aztán amikor átakartam fordulni a másik oldalamra, annyira megszédültem mint még soha. Forgott velem a világ, hirtelen hányingerem is lett, a fejem is elkezdett fájni. Arra gondoltam, hogy kimegyek vízért a konyhába, de ahol felálltam megint szédültem, megindultam az ajtó felé, én nem tudtam egyenesen menni, úgy mentem mint egy részeg... Mi bajom van, vagy mi ez? Azt hittem hogy ha kialszom magam elmúlik, de még most reggel is ez a helyzet, csak nem olyan nagyon szédülök mint éjszaka. Már máskor is volt ilyen, egyik délután kezdtem el szédülni, de lefeküdtem pár órára és akkor elmúlt...most meg végigalszom az éjszakát én ugyanaz :S Nagyon félek, nincs itthon anyu, hogy elmondjam neki, csak este jön haza...komolyan már halálfélelmem volt éjjel :(
2011. jún. 4. 10:27
 1/5 Szafica ***** válasza:
nem vagy lázas?
2011. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
juj ezt eszembe se jutott megnézni, de mindjárt megnézem. (egyébként sztem nem)
2011. jún. 4. 10:37
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok lázas
2011. jún. 4. 10:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értek hozzá, próbálom nem úgy írni hogy okoskodásnak tűnjön, de nem lehet, hogy ez vmi pszichoszomatikus dolog? Egyetemista vagyok, kivagyok már a vizsgáktól, sajnos meg van az első bukásom is... Anyum közbe hazajött, meg mértük a vérnyomásom de normális volt. (bár ha éjszaka mértük volna, tuti nem lett volna az) Anyum azt mondta, hogy szerinte ez a végkimerültség miatt van, és majd elakar vinni kivizsgálni, de a vizsgák végéig sajnos nem tudok elmenni orvoshoz.
2011. jún. 4. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szokott ritkán ilyen lenni. Ha elegendő folyadékot iszol, akkor nem attól volt. Lehet hormontól: éjjel nagyon leesik a vérnyomás. Nekem még akkor szokott előjönni, amikor előző este sokat és megterhelőt eszem. Én ilyenkor szoktam bevenni egy nyugtatót és citromos vizet iszom, visszafekszem és ez segít.
2011. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!