Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvajárás. De mitől?

Alvajárás. De mitől?

Figyelt kérdés
Mikor kicsi voltam akkor is sokat alvajártam. Átfutottam az eggyik házból a másikba, lementem az emeletről a wc.re, sírtam, üvöltöztem. 3éve volt,hogy minden hónapban 1x ugyan azt álmodtam, de azt, hogy mit még mindig nem emlékszem. Ilyenkor járkáltam, sírtam, beszéltem. Most 16éves vagyok, és megint előjöttek a járások. Utoljára hajnali fél 1kor elkezdtem öltözni, hogy én megyek a suliba! Anyukám alig tudott viszafektetni, veszekedtem vele. Reggel felébrendem és emlékeztem rá, hogy mit csináltam. Sokszor van mikor emlékszem rá, de akkor is csak részletekben. Mitől lehet ez? Ki fogom nőni, vagy érdemes vele orvoshoz fordulni?
2011. jan. 18. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel már érdemes orvoshoz fordulni, mert veszélybe is kerülhetsz öntudatlan állapotban (nem biztos, hogy mindig melletted lesz az anyukád). Mi lesz, ha elmennél egy többnapos kirándulásra, vagy egy lányhoz/fiúhoz aludni?
2011. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mostanában nem aludtam másoknál, inkább hozzám jönnek, de akkor ők is észreveszik, hogy beszélek, felülök :S Lehet télleg elkéne mennem itthonról. Köszönöm a választ:)
2011. jan. 18. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!