Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már 3 hónapja köhögök és...

Már 3 hónapja köhögök és semmi nem jó rá! Mit tegyek? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Októberben volt egy elég durva megfázásom, lázas is voltam kb.2hétig és szerintem lett egy szép kis tüdőgyulladásom, fájt nagyon a mellkasom és amikor levegőt vettem vagy köhögtem a hátamnál is iszonyatos volt...elmentem a dokihoz, és csak legyintett csak megfáztam...kaptam antibiotikumot, mert már ugye mégiscsak másodjára nem küldhet haza köptetővel és, azzal, hogy pihenjek. Nagy nehezen kihevertem, de azóta is folyamatosan köhögök. Most megint megfáztam és 2hete szinte minden nap rámjönnek, amolyan köhögőrohamok. Iszonyatos...a doki szerint persze minden normális, és nem küld tovább sehova. Mi lehet ez szerintetek? Mert ez nem hiszem, hogy egy laza megfázás, holott már most jól érzem magam ettől függetlenül. És miért nem múlik semmitől? Hogy lehet ilyen idióta dokiktól függetlenül elmenni egy kivizsgálásra?
2011. jan. 19. 14:36
 1/3 anonim válasza:
Tüdőgyuszi gyanús, amit lábon kihordhattál és valszeg még most sem gyógyult meg teljesen. Van-e produktív köpeted vagy csak kínzó rohamos köhögés? Válts orvost, mert ez nem játék, komoly következményei is lehetnek. Javaslok egy levofloxacin vagy egy moxifloxacin kúrát még, de én nem mondhatom meg a dokinak mit írjon fel. Egy szakmabeli.
2011. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keress fel egy masik orvost!

Utifu-kakukkfu gyogynovenyek keverekebol keszits teat, s ezt fogyaszd el, fenyo mezzel izesitve. Ezt ihatod folyamatosan, s mellette meg lehet a zsalyat, citromfuvet is fogyasztani, hogy valtozatos legyen, s ezek segiteni fognak.

Lenvendula, fahej olajjal masszirozd be a mellkasodat, hatadat, de a torkodat is mielott lefekszel.

Nagyon jo pakolast lehet kesziteni szinten, ami segit ilyenkor.

3-4 db. burgonyat kell megfozni, s ezt osszetorni. Ehhez kell keverni kakukkfuvet, s levendula olajat, de csak keveset.

Egy vekony gezlapot kell a hatadra tenni, s ezt a burgonya kevereket ugy kell felrakni melegen, amilyen meleget kepes vagy elviselni, s addig maradjon fent, mig ki nem hul.Ezutan mar nem lehet felkelni az agybol, tehat lefekves elott kell elvegezni. Ekkor megiszod a teat es jol betakarozol.

Jobbulast!

2011. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Első válaszadó nem köhögök fel semmit, csak az az iszonyatos száraz köhögés. Nem tudod véletlenül a tüdőszűrés kimutatja, ha bármi probléma lenne, vagy ha tüdőgyulladásból maradt volna vissza valami? 2.válaszadó köszönöm a tippet kipróbálom, csak már múlna el.
2011. jan. 20. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!