Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már kb egy hónapja nagyon...

Már kb egy hónapja nagyon köhögök, mit csináljak?

Figyelt kérdés

kezdetben száraz köhögés volt, és néha annyira erős,h majd megfulladtam. Az orvos kiírt 5 nap inhalálásra, de azután sem lett sokkal jobb. Annyival lett könnyebb,h kezdett valami felszakadozni, de a slejmet nem bírtam kiköpni. Most ott tartok,h keveset köhögök, de ha rám jön, akk majdnem megfulladok, plussz ha előtte kajáltam az is kijön(hányok). Május eleje óta megy ez, és már 4 kilót lefogytam, meg az oldalam is fáj, lehet a sok köhögéstől nem tudom. Vagy pedig azért mert sokat görnyedek az ágyon, mert ott tanulok. Lehet,h a fogyáshoz az idegesség is közrejátszott, mert ugye most érettségizek meg minden. Most legjobban az idegesít,h fáj az oldalam, és nem tudom miért. Am már azóta elmentünk mégegyszer az orvoshoz és adott valami kis bogyókat, amit lefekvés előtt kell szednem, július közepéig. Lehet valamire allergiás vagyok, nem tudom. Tudna valaki tanácsot adni?

Az biztos,h nyáron majd elmegyek egy allergia tesztre, de most, úgymond még meghalni sincs időm! :)


2011. jún. 3. 15:07
 1/8 sine.lacrimna ***** válasza:

Jesszusom MELLKAS röntgenre nem küldött?

Lehet tüdőgyulladásod.

Vérkép is kell!

Nem is térek magamhoz.

majd írok még, de le vagyok döbben ve.

2011. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sine.lacrimna ***** válasza:

első vagyok lehiggadtam.

Na tehát hónapok Óta tartó köhögés+fogyás+oldalfájdalom,ugye?

Milyen bogyókat adott?

A tüdőgyulladáshoz sem kell feltétlenül hogy lázas legyél.

Ha mély levegőt veszel akkor szúr?

2011. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen ha mély levegőt veszek akk szúr. Nem tudom milyen bogyók, de sztm nem használ semmit. Akk most menjek orvoshoz? De nem késő még, nem lehet semmi bajom, ugye? Milyen következményei lehetnek ennek? Légyszi ha tudod, akk írj!
2011. jún. 3. 16:14
 4/8 sine.lacrimna ***** válasza:

szerintem mindenképp menj vissza és addig ne tágíts amíg nem ad beutalót legalább mellkas röntgenre és vérvételre.

és majd ha ezek negatívak,akkor menj allergia vizsg.-ra.

Nem akarlak ijesztgetni, nem akarok betegségeket felsorolni.Mindegyik diagnózis felállításához szükségesek ezek a vizsgálatok.

Mindenesetre furcsállom a háziorvosodat.

Jobbulást.

2011. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Rendes vagy, h írtál! Örök hálám! Mindenképp elmegyek majd! :)
2011. jún. 3. 16:25
 6/8 sine.lacrimna ***** válasza:
örülök!
2011. jún. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne köhögj, röhögj.
2011. jún. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De bunkó vagy!
2011. jún. 20. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!