Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok ennyire büdös?...

Mitől vagyok ennyire büdös? Ha izgulok (lehet -10fok is) olyan büdös leszek egy perc alatt, hogy én se bírom elviselni.

Figyelt kérdés
21éves lány vagyok,rexona golyós deot használok,minden nap fürdök.amúgy nem szoktam izzadni.de ha valamiért izgulok,kész.tegnap is még a pulcsimtól is majdnem elájultam.
2009. febr. 2. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, vannak bizonyos ételek, amiktől büdös lesz az ember izzadsága. Nem tudom, mik ezek, szerintem nézz utána, és utána próbáld meg nem enni ezeket a dolgokat. Szerintem szinte teljesen biztos, hogy a kajától lesz, mert nekem is volt ilyen problémám, de mióta vegetáriánus lettem, gyakorlatilag szagtalan az izzadságom (szóval az, hogy milyen testnedveket választasz ki magadból, nagyban függ attól hogy mit eszel).


Tudom, hogy nem ezt kérdezted, nem is okoskodni akarok, de a Rexona nem biztos, hogy a legjobb megoldás. Én is sokáig használtam (már nem), szóval ismerem. Nem az izzadságszagot közömbösíti, hanem vékony aluminiumos réteget képez a bőrödön és eltömíti a pórusokat. Ha nem izzadsz nagyon, ez nyilván hatásos módszer. De ha nagyon el kezdesz izzadni, csak olaj a tűzre, és az izzadságod ezerszer büdösebb lesz, mint amúgy. Gyógyszertárban lehet kapni tök jó, bőrbarát, folyékony izzadsággátlót, szerintem ha azzal próbálkozol, elmúlik a problémád. Ha ez nem jön be, valami természetesebbel (növényi alapanyagúval) kéne próbálkoznod, nem a Rexonával.


28/l

2009. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Klorofilltabletta. Pár éve eszegette ezt egy férfikollégám, a legnagyobb örömünkre, mert nem lehetett megmaradni mellette. Tiszta ember volt amúgy, napi hajmosás, tusolás.. Ez a tabi szüntette meg a panaszait.

Próbáld ki, kérdezz utána! :)

2009. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha még érdekel: minél erősebben fúszeres az étel, annál "büdösebb" a széklet, úgy tudom. Vagy amit a szervezet nem dolgoz fel, az is okozhatja.


A dezodorról: ilyesmit nem használok, mert egy idő után a test természetes nedveivel, az izzadsággal meg a természetes kosszal keveredve szerintem csak ront a helyzeten- Az illatmentes, esetleg enyhe illatú hónaljstiftek nekem beváltak, olyan réteget képeznek ami késlelteti az izzadást, ezeket javasolnám! (Ha már illat, csuklóban kevés parfümöt, kicsit a fül mögé és elég nekem.)

2009. ápr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!