Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már én sem tudom elviselni...

Már én sem tudom elviselni saját magam, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, amúgy is eléggé melankólikus típus, de az utóbbi pár hónapban még ingerültebb és elviselhetetlenebb lettem. türelmetlen vagyok a családtagjaimmal, nem szeretek beszélgetni velük, legszívesebben állandóan egyedül lennék, folyton feszült vagyok, fáradt és nagyon nem érzem magam jól a bőrömben. mit van velem? mit tegyek? keressek fel egy pszichológust?
2011. okt. 2. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp..
2011. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 zkriszti3 ***** válasza:
A lányom is pont ilyen (18).Ha a barátaival van akkor egy kicsit felenged.Egy kicsit életkori sajátosság egy kicsit a lelkét kell ápolni.
2011. okt. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

igen, én is a barátaimmal sokkal lazábban viselkedek. akkot talán kinövöm, de egy kis segítség nem árt!? :)

2011. okt. 2. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
a pszichomókus bizonyára tud segíteni, de minden gondodat varázsütésszerűen aligha oldja meg. Lazíts, ne vedd komolyan a dolgokat, örülj annak, amid van, tűzz ki elérhető célokat. (Magamnak is mondom, ugyanígy vagyok - 34f)
2011. okt. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!