Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől szédülök, remegek néha...

Mitől szédülök, remegek néha esténként?

Figyelt kérdés

a vérnyomásom jó, pulzus is. Vérképen voltam, ez is jó. Úgy érzem hogy kiugrik a szívem a helyéről, félek lefeküdni hogy ne szédüljek és remegjek.

szerintetek mitől lehet?


2011. jan. 20. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon ki lehetsz fáradva. Vagy sok koffeint iszol a nap folyamán.

Ha kávézol, próbáld meg úgy, hogy délután már nem iszol semmilyen koffein tartalmú italt.


Amúgy stressz is okozhatja, de azt javaslom aludd ki magad, legkésőbb hétvégén úgy rendesen.

2011. jan. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

1 bögre tejeskávét iszok reggel, és képes vagyok 11 órát is aludni egyhuzamban. Nem érzem fáradtnak magam :-(

2011. jan. 20. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez valami szorongás lehet. Pánik szerűség. Nekem is volt egy időben és kizárólag csak este.

Igyál citromfű teát !

2011. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Látom, rég írtad ki, de nekem is volt/van ilyen problémám néha. Lelki megterhelésre gyanakszom, nekem azóta van, mióta elváltak a szüleim... Én nem tudok rá hosszútávú megoldást, de ha elkezdesz remegni, próbálj meg kedves dolgokra gondolni, megnyugodni, sétálni, igyál egy pohár vizet, menj ki WCre és megnyugszol:) nekem be szokott válni...
2011. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, azóta kiderült, hogy valószínűleg pánikbetegségem van (vagyis inkább volt), azóta jobban vagyok. Sokat fájt a hasam akkortájt, idegeskedtem miatta. Voltam több vizsgálaton, ami megállapította hogy laktózérzékeny vagyok. Tartom a diétát, elmúltak a rosszullétek.
2011. nov. 9. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!