Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hónaljban található pici...

Hónaljban található pici csomó mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem észre, hogy a hónaljamban van egy pici csomó, és ha megnyomom fáj. Mitől lehet? Ugye nem valami daganat? Volt már valakinek ilyen?
2011. jan. 20. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy ciszta!

nem akarlak megrémíteni, lehet, hogy semmi baj, de ha megnyomod a csomót, akkor az mozog?

Mama úgy vette észre, hogy valami nincs rendben, hogy megvizsgálta a mellét nyomogatással, és talált egy csomót, ami elmozdult, ha hozzáért, és mellrákja volt.

2011. jan. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

még az is előfordulhat, de miért kell a legrosszabbal ijesztegetni egyből mindenkit...

na mindegy, szerintem csak egy nyirokcsomó, lehet valahol gyulladás a szervezetedben.

2011. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyire pici a csomó? Szőrtüsző gyulladás nem lehet? Nekem már volt akkora gennyes gyulladás szőr miatt, hogy csak pislogtam.
2011. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én se értem. Ha nem akarod ilyesztegetni, akkor ne írj ilyeneket. Vizsgálat nélkül még az orvosok sem mondanak olyat, hogy kedves beteg, nem akarom ijesztgetni, de...


Kérdező, a másodiknak van igaza. Nyirokcsomó, ami bármilyen gyulladástól lehet, kicsitől, súlyosabbtól. És igen, jelenthet rákot is, de ennek baromi kicsi az esélye, gyulladásnak jóval nagyobb. Házidoki tudni fogja, mit kell vele tenni, kell-e valamilyen vizsgálat.

Viszont: várni nem lehet vele, ma vagy holnap legkésőbb el kell menned hozzá.

2011. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!