Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy kicsi csomó a hónaljban,...

Egy kicsi csomó a hónaljban, szerintetek mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
egy kis csomó lehet a hónaljadban amivel lehet hogy orvoshoz kéne menni, mert itt nagyjából negyven lehetőséget tudnék egészségügyisként neked felsorolni
2010. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nyirokcsomód pl!
2010. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer én nagyin megijedtem, mert én is találtam egy borsószemnyi csomót a hónom aljában, és azt mondják, hogy az mellrák is lehett! Rohantam az orvoshoz, aztán kiderítette, hogy csak az egyik szőrtüsző gyulladt be! De lehetett volna valóban valami daganatkezdemény, ami azért veszélyes, mert ugye itt vannak a nyirokcsomók, amik rögtön tudják szórni a dolgot!
2010. máj. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is hasonló problémám van. Ilyenkor milyen orvoshoz kell fordulni? Nekem az a gondom, hogy úgy tűnik, semmilyen izzadásgátlót nem tudok használni, mert csomó lesz tőle a hónaljamban. Rendkívül kellemetlen, mert így nem tudok megszabadulni az izzadságszagtól, és már aggódom is, mert ez alkalommal a csomó sem akar eltűnni. Utoljára néhány éve próbálkoztam meg dezodor használatával, akkor is ugyanez lett az eredmény, egy csomó, de azután szépen eltűnt. Hallott valaki ilyenről? Hogy rögtön begyullad a szőrtüsző?
2010. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szőr!!!!!
2010. júl. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!