Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék énekelni?

Hogyan tudnék énekelni?

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet,hogy hülyén fog hangzani,de régóta szorongok és valahogy nem merek énekelni még akkor sem ha egyedül vagyok,közönség nélkül,egymagamban.Az állandóan felgyülemlett stressz lehet az oka leginkább,ami már évek óta van.Halványan még kitudok ejteni egy kis hangot,de nem merek hangosabban,pedig emlékszem mikor kisebb koromban énekeltem másoknak is tetszett,és legbelül érzem,hogy biztos nem veszett el a tehetségem.Hogy tudnék a szorongásomon felülkerekedni?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 20. 17:48
 1/6 anonim válasza:

Én imádok énekelni!!!! :)

Ne add fel kérlek!!! -->Ez a legeslegfontosabb dolog--> SOHA NE ADD FEL!!!

Légy bátor, bízz önmagadban, ne foglalkozz senkivel és semmivel!

Mintha senki nem lenne körülötted!

Gondolj arra, hogy a kedvenc helyeden vagy egy nyári délutánon vagy este...csiripelnek a madárkák, vagy a baglyok huhognak, megy le a nap, gyönyörű az égbolt! Ciripelnek a tücskök, veled akarnak énekelni minden és mindenki :)

Ez a Te hangod, szerintem akkor vagyunk önmagunk, mikor énekelünk, mikor kiadjuk magunkból amit érzünk, amit gondolunk :) ... legalábbis nálam ez így van ;)

Nézz körül a házban, bizonyosodj meg róla, hogy egyedül vagy...indítsd el a kedvenc számod. Lazíts, állj a szoba közepére, csukd le a szemed és énekelj :)

Ha végképp nem megy akkor kérdezd meg a szüleid, barátaid, mit gondolnak erről és, h tudnak-e segíteni ebben.

Ha esetleg van valami, amiben tudok (még) segíteni... írj BÁTRAN és válaszolok szívesen!

Sok sikert!

Szia :) 15/L

2011. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Még annyit, h ne gondolj semmire, hagyd a többieket

Én régen nagyon sok csalódást kaptam ... egyáltalán nem volt önbizalmam és nagyon stresszes voltam. Sokminden idegesített... gyomorgörccsel keltem és feküdtem le minden nap...

Tudom milyen érzés lehet ez neked is... de aztán összeszedtem magam és nem foglalkoztam az ég világon senkivel aki nem szeretett és aki mindig bántott, csak azokra fordítottam a figyelmem, akiket szeretek és akik viszont szeretnek!!! Szeretem a családomat, mert mindenben támogatnak. Szerintem a család az, akiben mindig megbízhat az ember :)

Szeretik, ha énekelek nekik :) de még mindig bennem van az a szégyenlősség ... :D


még ennyivel szerettem volna kiegészíteni :)

15/L :)

Sziaaaa

Aztán ÉNEKELJ SOKAT! :D (Y)

a lényeg, h SOHA NE MOND, HOGY SOHA!!!!!!!!!!!

és, h legyen önbizalmad, MERJ énekelni, LÉGY BÁTOR!!!!!!

2011. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Felejtsd el a negatív élményeket és csak a pozitív, a jó dolgok legyenek előtted!!! :)

De az a legjobb, ha semmire nem gondolsz, csak a számra/dalra koncentrálsz!

LÉGY ÖNMAGAD! ;)


Tudom, h rengeteget bírok írni, de nagyon remélem, hogy segítek vele! :D

Imádom, ha valaki szeret énekelni, és ha még valakinek tehetsége is van hozzá az azt jelenti, h annak énekelnie KELL! :)

Ez rád is vonatkozik! (:

2011. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszodat és a lelkesedésed,ígérem megpróbálok felülkerekedni a szorongásomon és ha sikerül értesítelek :).Mégegyszer köszi! :)
2011. jan. 21. 11:26
 5/6 anonim válasza:

Nagyon szívesen :)

Szívből beszélek!!! Bízom benned! Komolyan! :)

Hajrá !!!!!

Képes vagy rá, én tudom! ;)

2011. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Na hogy sikerült azóta? :)
2017. febr. 26. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!