Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet dohányzás után még...

Lehet dohányzás után még énekelni?

Figyelt kérdés
Pl. sok énekléssel, futtással(tüdőkapacitás fokozása) visszaállíthatom a hangom régi edzettségét?
2011. szept. 24. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Horváth Charlie?
2011. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ő iszik is nem?

De én arra gondolok, hogy nem bírj úgy a terhelést, és tudom is hogy a cigi miatt.

2011. szept. 24. 20:56
 3/5 Go, find yourself! válasza:

Szia.

A dohányzástól mélyül a hangod, de ha napi szinten foglalkozol az énekléssel akkor nemhiszem hogy sokban akadályoz a cigi :-D

Énekelj sokat és szerintem ugyanúgy menni fog mint azelőtt! ;-)

2011. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

12 x-faktorosból talán egy vagy kettő nem dohányzik ha jól emlékszem!

Nagy koncertet adtak és háttértáncosok voltunk meg én pl ilyen segítő voltam,amíg cigiztek volt olyan hogy kint beszélgettem velük,mind ezt koncert közben! Erre is van idejük,hogy tönkretegyék a hangjukat!

Iegn hosszú távon tönkre teszi,egyébként nem lesz baj! :)

2011. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kicsit ronthatja igen, mélyítheti. De persze vannak kivételek, Freddie Mercury is nagyon erős dohányos volt, és hát nem kell hozzáfűznöm, hogy milyen nagyszerű hangja volt.:))

De ez ritka különben, ha komolyabban foglalkozol az énekléssel, úgymond eddzed a hangod, én sem hiszem hogy befolyásolhatna.

2011. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!