Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki használja a Pharmaton...

Ki használja a Pharmaton Vitalt? Hatásos? Mennyibe kerül? Mik a mellék hatásai?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 20:19
 1/3 szamóca. ***** válasza:
nekem volt olyan érettséginél... mellékhatást nem tapasztaltam, ellenben olyan rohadt büdös hoyg alig birtam megenni. nem éreztem semmi különesebbet tőle, de nem tudom milyen lett volna nélküle.
2011. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy időben használtam, de igazából semmi különlegesebb hatását nem éreztem. Egyszer az elején nem étkezés után vettem be (elfelejtettem, hogy úgy kell), és nagyon durván hányingerem volt tőle. De normális használat mellett nem tapasztaltam mellékhatást.

Néha most is veszek be 1-1et, de csak vitaminpótlásra, ha épp nem sikerült úgy táplálkoznom.

2011. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem hányingerem volt tőle, anno suliban. Azóta már lehet hogy finomítottak rajta, nem tudom, de nem ajánlom.
2017. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!