Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy lüktet a...

Miért van az hogy lüktet a fejem amikor valami megerőltetőt csinálok?

Figyelt kérdés

tehát pl futok lehajolok stb ma jött elő korábban azért volt ez mert orrsprét használtam(télen) akkor nagyon lüktetett azután leálltam azzal 14 éves fiú vagyok

és pontosan a szemeim közötti részen,a szemeim mögött és régebben a tarkómnál jelentkezett


2010. jún. 1. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Magasvérnyomás???
2010. jún. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fejfájás, szédülés, hányás… Ezeknek belső konfliktus, szorongás lehet az alapja. Jól nevelt gyerekekre jellemző, feszültséget él át.
2010. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
iskolai szorongás is lehet.
2010. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Beszélj anyukáddal , majd menj el a háziorvoshoz . Ő vagy pszichológushoz , vagy ideggyógyászhoz küld kivizsgálásra.Valamint csatlakozom az előzőekhez .

Remélem tudtam segíteni !

2010. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de szerencsére mostmár nem lüktet nemtudom,talán azért mert általában 10.30-kor megyek aludni és tegnap 9.05-kor mentem és sokkal kipihentebben ébredtem úgyhogy lehet hogy nem aludtam ki magam :)
2010. jún. 2. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!