Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Semmi megerőltetőt nem csinálo...

Semmi megerőltetőt nem csinálok mégis hamar elfáradok, de nem tudom magam kipihenni se. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Felkelek kora reggel, elmegyek az iskolába, ott még úgy ahogy megvagyok, hazajövök és rámtör az álmosság, de este felkelek. Éjfél után próbálok minél hamarabb lefeküdni, ez se nehéz, mert ekkorra újra borzasztóan elálmosodom, szóval a 24 órából ébren vagyok nagyjából 8-at, és ennyit se könnyű. Ötletek hogy mi lehet ez ?
2011. szept. 17. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem alacsony a vérnyomásod?
2011. szept. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eleve az rossz, hogy éjfél után fekszel, olyankor nekem is többet kell aludnom, hogy kipihentnek érezzem magam.

Aztán eleget mozogsz? Ha nem mozogsz rendszeresen az is okoz nálam hasonló tüneteket vagy ha nagyon sok cukros ételt eszem huzamosabb ideig...

2011. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás, alulműködő pajzsmirigy, vérszegénység. De a bioritmusoddal is gond van, azt be kéne állítani valahogy, simán attól is lehetsz fáradt.
2011. szept. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jah, és persze nem megfelelő táplálkozás.
2011. szept. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Attól tartok mindegyik esélyes. A vérnyomásom nem túl magas, a bioritmusom is tuti el van tolódva, nem is mozgok és a táplálkozásom se az igazi :D Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 18. 10:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Igyál vitaminos pezsgőtablettát, rengeteg folyadékot és pihenjél, amikor csak időd engedi.
2011. szept. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!