Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen korpás a hajam?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan mintha hámlana a fejem :S ilyen nagyobb "lapocskák" vannak a hajam között, nagyon zavaró, régen sosem voltam korpás! ÉS legyetek szívesek kíméljetek meg a bunkó beszólásoktól hogy "moss hajat" és egyebek. Szoktam hajat mosni, ez a probléma csak mostanában áll fenn... :S

18/L)


2011. febr. 2. 21:20
 1/7 anonim válasza:
Hordj sapkát mert elsősorban a hideg miatt is lehet, illetve vannak korpásodás elleni samponok T-gel szerintem nagyon jó
2011. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A diófalevélből készített teát is ajánlják, hogy mosás után azzal öntsd le. Attól fényes is lesz. Nekem használt, nálam is mostanában lett korpás. Bár szerintem nekem az új balzsamtól.
2011. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szintén a T-gel sampont javaslom. Nekem az vált be.
2011. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Júj a T-gel az a jó drága, ugye? :S

Egyébként én ezekben a korpásodás elleni samponokban, mint a Hea&shoulders nem hiszek, nekem attól csak viszketett a fejem :O

Köszönöm a válaszokat

(eddig nem hordtam sapkát mert mindig melegített a sok hajam, de akor ezentúl fogok, hátha :D)

2011. febr. 2. 21:33
 5/7 anonim válasza:
Hát nem olcsó az biztos, de ha beválik megéri az árát, azthiszem a rossmann-ban a legolcsóbb
2011. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szeirintem kipróbálom
2011. febr. 2. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Nizoral sampon kell ide! Jó erős hatása van korpa ellen, és gombás fertőzéseknél is kiváló. Persze nem olcsó mulatság, de sztem megéri. :D
2011. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!