Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az oka, hogy gyorsan...

Mi lehet az oka, hogy gyorsan elfelejtek sok dolgot?

Figyelt kérdés
Például itt a sarkon a kisbolt s mire oda érek gondolkodom, hogy úristen vajon mit akartam venni :(. Egy pár hónapja van ez, régebb jó memóriám volt, átlagosak a tanulási képességeim. Szerintetek?
2011. febr. 3. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
nem ismersz egy bizonyos alzheimer nevu dolgot?:P
2011. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezzel én is igy vagyok nagyon aggódom is miatta mert még csak 22 éves vagyok de több dolgot elfelejtek mint a 84 éves nagymamám!! Ő sajnos Alczheimer kóros volt élete utolsó éveiben már minket sem ismert meg.

Lehet, hogy örököltem. De ahhoz ugy gondolom még akkor is fiatal vagyok.

Van hogy délután nem emlékszem ettem-e és ha igen mit reggelire, a városban nem tudom hirtelen hol van ez meg az az utca az a hely ahova napi szinten járok olyat is elfelejtek.

Szerintem agyi oxigénhiány/keringési rendellenesség vagy ilyesmi lehet. Sajna nekem az egyetemen is igy kell(ene) helytállnom egy vizsgára bevágni 100 oldalakat. Háát nem nagyon megy.

Nekem a Q10 és Lecitin kapszulák nagyon sokat segitettek, és a Gingko Biloba kapszulát is érdemes kipróbálni talán.

2011. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.

Az is lehet hogy csak mostanában nem használod az agyad, nem gondolkodsz eleget, nincs elég feladatod, és ettől kicsit belassult. Avagy épp más dolgok foglalkoztatnak, szórakozott vagy, szerelmes vagy mit tudomén, és azért felejtesz el dolgokat.

2011. febr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló kérlek ezzel még csak ne is viccelj!!! Nagyon súlyos betegség, teljes elbutuláshoz majd halálhoz vezet!
2011. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:s nem vicces
2011. febr. 3. 14:27
 6/10 A kérdező kommentje:
elsőnek irtam
2011. febr. 3. 14:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem irni: az oxigénterápia lenne még nagyon jó! Az agynak van a legnagyobb oxigén és tápanyagszükséglete a testünkben. Valahogy növelni kell a szervezetben, a vérben levő oxigén mennyiségét. Még nem tudom segit-e de lkezdtem oxigénnel dúsitott vizet inni. Vitamindúsan, változatosan egészségesen kell táplálkozni(ez a legnehezebb manapság) és sokat kell mozogni, hogy a vérkeringés optimális legyen.
2011. febr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok. köszi a válaszokat, most is annyit használom az agyam mint eddig nem hiszem, hogy az lenne a baj. Nemtudom de elég szívás..
2011. febr. 3. 14:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél egy ilyet a gyógyszertárban:

Bilobil forte


Nem tudom, ez jó??



Központi idegrendszeri zavarok (csökkent szellemi teljesítőképességgel és tudatéberségi szinttel) kezelésére, amelyek az alábbi tünetekkel járnak: szédülés, fülzúgás, fejfájás, memóriazavarok, szorongással kísért hangulati labilitás.

*

Agyi keringési zavarok és Alzheimer kór okozta elbutulás enyhe és középsúlyos formáiban, elsősorban a memóriakárosodás súlyosbodásának lassítására.

*

Nyaki eredetű keringési zavarok okozta halláscsökkenés kiegészítő kezelésére.

*

Végtagi keringési zavarok (claudicatio intermittens) esetében a fájdalommentes járástávolság növelésére.

2011. febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már erre, hogy talán oxigén hiány az oka. ki kell próbálni mindent lássuk mi segít
2011. febr. 3. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!