Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Algopyrin után lehet energiait...

Algopyrin után lehet energiaitalt inni? Ha nem, mennyit kell várni, hogy lehessen? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Mivel fájt a fejem, bevettem az egyetlen fájdalomcsillapítót, ami használ. Viszont mivel elég hosszú éjszakám lesz, fent kellene maradnom valahogy, a szemeim már most majd' leragadnak, ezért kellene az energiaital.


Energiaitalt koffein miatt nem lehet inni rá (ha nem lehet), vagy más miatt? Ha az utóbbi, akkor azért tejeskávé jöhet, ugye? :)


2011. febr. 3. 16:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hááááááát!Szerintem teljen egy pár ora amig felszivódik.

[link]

Egyértelmüen lehet tőle rosszul lenni,persze gyógszer függő is és h mennyivel később iszod meg az italt.Én nem innék rá még az tuti max egy jo 3 ora elteltével.

2011. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ4 Sajnos hallottam ezekről a hírekről, arról is, hogy lehetnek belőle bajok, viszont ott van másik oldalról, hogy milyen hatóanyagok vannak a gyógyszerben. Van, amire simán elmegy, de van, amitől azonnal kórház...

Várni fogok pár órát, köszi :)

2011. febr. 3. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!