Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már megint teljesen szétcsúszt...

Már megint teljesen szétcsúsztam :S Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Segítsetek! mit kéne csinálnom? Telhjesen iylen hullámvölgyekben vagy miben érzem magam egyszer elvagyok úgy ahogy másszor meg totál kész vagyok. MOstanában egyre többet hiányzok a suliból, most is egy hete nem voltam, nem bírtma bemenni egyszerűen semmi kedvem hozzá. Pizsamában vagyok, már pár napja nem fürödtem hajat mosni sem ártana :S De képtelen vagyok rávenni magam, legszívesebben üldögélnék egész nap a szobámba-és ezt is csinálom- általában-amikor nem vagyok 'kiborulva' folyton rendezkedek a szobámban is, takarítok, msotm eg már kész kazasztrófa ahgoy az egész szbám kinéz de egyszerűen nem vagyok képes csinálni bármit is...Aludni szeretnék de azt sem bírok. A napom abból áll hogy felkelek eszem semmitteszek eetleksorozatotnézek és várom hgoy este legyen. :S

19/L


2011. febr. 4. 00:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

A szex se vidít fel?


Vannak nagyon jókedvű periódusaid a nap folyamán? Mert akkor ez mániás depresszió...

2011. febr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nem vidít fel semmi... Am van hogy suliban vagyok és képes vagyok röhögni mint a hülyegyerek.. Aztán pár perc múlva őpedig olyan letargiába zuhanok hogy mgint előjönnek a "rossz gondolatok" nagyon gáz már :S
2011. febr. 4. 00:28
 3/21 anonim ***** válasza:

Akkor jól sejtettem.

Elsőre valszeg a gyógyszert ajánlanák neked az orvosok, de szerintem neked környezetváltozás kell, vagy legalábbis új ingerek. Ez sokminden lehet, az igényeidet ismerve lehetne konkretizálni.

Ennél is egyszerűbb módszer a dolgok KIBESZÉLÉSe egy türelmes emberrel.

2011. febr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

deén utálok beszélni főleg emberekkel nem akarom mások nyakába varrni magam... mert ki az aki szereti ha mások neki nyafognak? senki..

am nem hiszem hogy beteg vagyok csak nem érzem jól magam

(de köszönöm a válszt)

2011. febr. 4. 00:34
 5/21 anonim ***** válasza:

Rossz hozzáállás, ha koloncnak érzed magad mások nyakán.

Van aki szereti hallgatni a nyafogást, és a munkáját is erre építi. Ő pénzt is kér érte. Neked egy hobbista is elég lenne, és itt magamra is gondolok :p

2011. febr. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
hobbista?
2011. febr. 4. 00:40
 7/21 anonim ***** válasza:

Önjelölt pszichológus.

Dobj egy privit ha érdekel, legfeljebb elküldelek a 'csába ha nagyon fárasztasz

2011. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

nem tudsz te írni, és akkor még meggondolom xD

végülis nincs jobb dolgom oO

2011. febr. 4. 00:44
 9/21 A kérdező kommentje:
jó ez hülyeség volt, vedd úgy hogy nem írtam az előzőt
2011. febr. 4. 00:48
 10/21 anonim ***** válasza:

A kérdés feltevése első lépés volt a kivezető utadon

A többit nem léphetem meg helyetted, max. szuggerálhatom.

Ha érted, érted, ha nem, nem :)

2011. febr. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!