Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülök! Mit tegyek, rossz a...

Szédülök! Mit tegyek, rossz a közérzetem e miatt és teljesen lehangol és akadályoz mindenben?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel is előjött kicsit, majd elmúlt. Ma reggel semmi bajom nem volt, majd nagyjából egy órája ismét előjött. Szédülök, ha ülök, ha állok, ha fekszek. Semmit sem tudok csinálni.

Pedig tanulnom kéne és egyéb dolgaimat végeznem. Mit tegyek?


(nem iszok elég folyadékot, de próbálom pótolni.. de ennek ellenére sem jobb.. vérszegény vagyok, de eddig ilyen bajom nem volt csak nagyon ritkán..)


17/L


2011. szept. 4. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:

eszel rendesen?


Ha igen,akkor feltétlenül és nagyon sürgősen ajánlanék egy alapos orvosi kivizsgálást,pár napra lehet nem ártana a kórházba is befeküdni.


Ami szerintem ilyen esetben mindenképp kötelező lenne,az egy teljes vér,- és vizeletvizsgálat,mindenre kiterjedően.Abból minden,vagy legalábbis sok minden kiderülhet,és az alapján lehet célzottan további szakvizsgálatra irányítani.

2011. szept. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2011. szept. 4. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!