Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan kapjak el 2 nap allatt...

Hogyan kapjak el 2 nap allatt tüdőgyulladást vagy influenzát?

Figyelt kérdés
a válaszokat előre is köszönöm és kérlek valami jó kis tippet aggyatok ha tudtok.
2011. febr. 4. 08:09
 1/10 anonim válasza:
84%
ha ennyi eszed van, kapj el inkább egy vezetéket, ami áram alatt van.
2011. febr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdés: MI a francnak akarsz te elkapni tüdőgyulladást? Tudod milyen veszélyes az? Ha meg ezzel akarsz szórakozni, akkor találj más elfoglaltságot! Ha meg valahova nem akarsz elmenni, amiatt kell, akkor mondj NEMet!!! Demokrácia van!
2011. febr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyet szeretnél, olyat amivel lélegeztető gépre tesznek, vagy inkább olyat, amibe pár héten belül bele is halsz?


Keress fel egy olyan intenzív osztályt, ahol H1N1-es beteg lélegeztetőn fekszik, kicselezed a személyzetet, és heves smárolásba kezdesz a beteggel.

Esetleg egyéb lehetőséget is kitalálhatsz, ami cseppfertőzésre alkalmas.

Pár alkalom után garantáltan elkapod a vírust.


A lappangási ideje kb. egy hét.

De semmi baj, laborban már előtte is kimutatható, hogy neked H1N1-ed van.


:) Remélem, tudtam segíteni.



Egyébként agyvérzést kapok az ilyen kérdésektől, úgyhogy én most fél évig nem megyek sehová, aztán meg leszázalékoltathatom magam. Hurrá!


:(

2011. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt tüdőgyulladásom,De az nemúgy megy hogy jó most van két hétig aztán ennyi! Utánna már életem végéig jobban kell vigyáznom!

Szánalmas ha tüdőgyulladást akarsz.Gondolom nem is tudod igazán hogy mi is az.Ja meg ajánlom figyelmedbe a helyesírást..

2011. febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
AGGYunk tippet? Szerintem vegyél egy nagy levegőt, menj el egy nyelvtanórára, és garantáltan az elsőbe belebetegszel a szokatlan környezeti terheléstől.
2011. febr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

gyere el hozzánk Miskolcra, anyám és apám is influenzásak

szerintem tuti elkapod...

2011. febr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem torokgyulladásom van...itthon vagyok 1 hete...ma végre feltudtam kelni az ágyamból...:\

senkinek nem kívánom...

nagyon beteges típus vagyok...volt már olyan tüdőgyulladásom amivel kórházba kerültem...

ha nem akarsz suliba menni vagy valami...én inkább azt mondom hogy ne akarj beteg lenni...

vagy mond azt hogy megy a hasad...hány ingered van...hánytál...és az orvos kiír pár napra...:\ de ne akarj komolyan beteg lenni!!!!!!!!!!!!!!!

2011. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Roger Smith ***** válasza:
100%

Egyszerű! Zuhanyozz le és vizesen szaladj ki a mínuszba 30 percre!

Aki hülye haljon meg!

2011. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Most nehogy azt mondjátok hogy soha- soha nem jutott eszetekbe, hogy milyen jó lenne egy jó kis kifogás h betegek vagytok és akkor nm kellene elmenyjetek ide vagy oda. Ne már... mindenki volt igy szerintem... nm mintha nm értenék egyet veletek, hogy nagy butaság, de hát... fiatalság bolondság:p
2011. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem már volt tüdőgyulladásom és nem egy leány álom. Inkább találj ki másik betegséget. Mondjuk egyél krétát, vagy igyál sós kávét. Attól lázas leszel.
2011. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!