Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elkaptam én is az influenzát,...

Elkaptam én is az influenzát, vagy csak gyomorrontás?

Figyelt kérdés

tegnap este fél 11 fele lefeküdtem aludni,de nemtudtam elaludni,aztán melegem lett,és egyre jobban rosszabbul éreztem . hányingerem lett,utána remegtem kicsit,nem éreztem jól magam,kimentem bevizeztem a nyakam meg ilynek,ablakból szivtam friss levegőt.néha jobb volt néha nem,hányingerem volt! aztán elmúlott nem hánytam,ültem egy kicsit néztem a tv-t és elaludtam,reggel már jobban voltam,most meg mondhatom talán jól vagyok.

TEGNAP ettem mascarponés sütit,salátát,délbe sültkrumplit kecsappal majonézzel,meg narancsot csokiszószba mártogattam,este meg kakaót ittam.

ma ettem kiflit sajttal meg teát ittam,meg most ettem tejberizst.

beteg leszek?vagy gyomorrontás ha igen mitől?vagy mi lehetett ez? mit egyek ma,odafigyeljek?mit ajánlotok?

köszönöm 14/L


2011. febr. 14. 14:45
 1/2 A kérdező kommentje:
azóta volt olyan nap hogy jol voltam,volt hogy nem.ma hazajöttem suliból mert olyan hányingerem volt,most picit laudtam,mintha kicsit hasmenésem lenne,és most ettem főtt krumplit.holnapra elmúlik? mit egyek?
2011. febr. 18. 14:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy vírus, ami ezt csinálja, nálunk az egész családon végigment, okádás, f@sás, láz, légszomj egy napig, és utána érzed még h. settenkedik, egy hétig, de le van nyomva.Nem influ.
2011. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!