Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kéne kipróbálnom hogy...

Mit kéne kipróbálnom hogy rájöjjek mi a baj?

Figyelt kérdés

Hónapok óta fáj, morog gyomrom-hasam, lepedékes a nyelvem, és nagyon hullámzóan, de inkább rosszul vagyok egész nap. A székletem hol normális, hol emésztetlen, és világos sárga. Hányingerem van, émelygek, de van hogy semmi bajom pár órára...

Ami még kibírhatatlan az az ízületi fájdalom...fájnak a térdeim, a hátam, a karom, az újjaim, mellkasom, kulcs csontom...szinte minden izület...és ez is hol itt, hol ott teljesen össze vissza....ez mellé különböző izomgörcsök és izom rángások is vannak, de egyre több helyen fáj az izom/izület?!


Voltam hasi UH-n, Pajzsmirigy, Candida, gyomor tükrözésen, neurológusnál, teljes nagy vérképen, minden OK. A PH-m jó, néztem papírral, reggel-este, délben vizeletből és nyálból is! Nem eszem csokit, zsírosat, fűszereset, semmi kóros dolgot két hete csak korpovit kekszet, gyümölcsöket, Zabkorpát, lenmagot, nagy mennyiségű zöldséget, teljes kiörlésű élesztő nélküli kenyeret(nap egy szelet), salátákat natúr (öntet nélkül) eszem, natur joghurtot, és napi 3 liter vizet iszom....még sincs semmi változás...

Szedek multivitamint, MagneB6-ot, Calciumot, próbáltam fájdalom csillapítót (nem használ), Normaflort, citromos vizet...de semmi...

Éhesnek éhes vagyok, kívánom is a kaját ezzel semmi baj, de ha eszem, ha nem akkor is vacak a gyomrom/beleim....

Mi a rossebet próbáljak már ki mert a háziorvosom már nem akar látni, nekem meg a hasi problémáimon kívül most már egyre jobban az izületi/izom probléma kezd el zavarni...


2011. febr. 5. 13:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 32/F vagyok
2011. febr. 5. 13:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy gasztroenterológushoz.
2011. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés, de jól megrágod az ételt? Nyugodtan eszel? Mert ha nagy falatokban, csomókban nyeled le a kaját, akkor az emésztőrendszeredre több munka hárul, és ez fáraszthatja, plusz savtúltengésed, meg más egyéb problémád lehet.
2011. febr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gasztrodokinál már voltam, ő csinálta a tükrözést és állítólag nincs fekélyem vagy ilyesmi....azt mondta, hogy nem látott igazán komoly dolgot, minden 2. embernek olyan a gyomra mint az enyém....

A kaját pedig normálisan megrágom...de már nem is annyira a hasam (az is) de ez a gyengeséggel, fájdalommal járó izületi káosz dönt le egyre jobban a lábamról...viszont ott meg a vérképem nem mutat gyulladást és a reumafaktor értékem is jó volt....

2011. febr. 5. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!