Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek érdemes kipróbálno...

Szerintetek érdemes kipróbálnom az elektromos cigit? Káros? (többi lent)

Figyelt kérdés
30 éve dohányzom de le szertnék szokni. Olvastam erről az eszközről, csak nem tudom, nem káros-e. Valóban segíthet a leszokásban? Hogy érdemes kezdeni, előszőr nikotinis tölteléket vásárolni aztán nikotinmentest?
2011. okt. 22. 20:23
 1/3 anonim válasza:
0%
hát hatásos mer leszokot vele ismerősöm is csak nikotint tartalmaz és a füstje vízpára de én sokkal jobb módszert tudok egy elektromos géppel kiszívják belőled a nicotint a kezelés 6000 ft és két alkalmat tartalmaz de a második alkalomra nemssok embernek van szüksége rá mert leszoktak az első kezeléstől ha érdekel tudok adni telefonszámot sok ismerősöm leszokott ezzel a kezeléssel és ők mennek minden fele megkérdezheted hogy arrafele amere laksz mikor mennek.
2011. okt. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hálás lennék ha tudnál adni valami elérhetőséget.......

Itt az e-mail címem: feketeati94@gmail.com

2011. okt. 23. 23:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem hiszel el mindent! A Nikotint nem lehet kiszívni a szervezetből. A függés rossz érzését nem a nikotin maga okozza, hanem annak a hiánya.

Ez nem ilyen egyszerű.

A lényeg, hogy ez megint egy lenyúlás, amit az első válaszoló reklámoz.

A te kérdésedre visszatérve: az e-cigi sem egészséges, ám sokkal-sokkal kevesebb ártalmas utóhatása van, mint a hagyományosnak, és a környezeted számára is elviselhetőbb.

Nincs könnyű út 30 év után! Kitartás, én szurkolok neked!

2012. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!