Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért 'álmodok' ilyeneket?...

Miért 'álmodok' ilyeneket? Hogy mulaszthatnám el?

Figyelt kérdés
Egy éjjel egymás után többször, amint lecsukom a szemem újra kezdődnek. A lényege az álmoknak annyi, hogy ugyanúgy az ágyamban fekszem, látom a szobámat, minden ugyanúgy van, de vagy az van, hogy oda akarok menni valamelyik bútoromhoz, de ahogy felkelek, elkezdek szédülni, összecsuklik a lábam, és nem bírok felkelni a földről, és felébredni sem, pedig tudatosul, hogy alszok. De a legrosszabb mégis az, mikor azt álmodom, hogy fekszek az ágyamban, és teljesen bénult vagyok, nem tudok megmozdulni. És ekkor valaki elkezd fogdosni, csak a kezét érzem és hogy erőszakos, és ahogy egyre inkább megrémülök, egyre jobban szorít. Borzasztó ijesztő, és ha ez előfordul akkor egy éjjel 5-6szor, visszatérően. Mitől lehet?:S 19/L
2011. febr. 5. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valami lelki problémára utal.Valamitől félsz, vagy valami foglalkoztat, amit nem tudsz megoldani.


Én mikor lelkileg kivagyok, vagy pl.amikor már nemvolt rendben az előző kapcsolatom mindig azt álmodtam, hogy üldöztek, és meg akartak ölni, vagy legalább is bántani, és ez nem feltétlenül volt ember, volt, hogy bika volt,vagy farkas, vagy valami kitalált élőlény.

2011. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg többet pihenni, illetve mielőtt elalszol, egy 10-20 percig feküdj csöndben és próbáld meg rendbetenni magadban az aznapi eseményeket.

Amit leírtál egyértelműen arra utal, hogy a lelked elfáradt, több törődést igényel.

2011. febr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!