Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akiknek mitralis prolapszusa...

Akiknek mitralis prolapszusa van azoktol szeretnem kerdezni, hogy ti is ereztek ilyeneket?

Figyelt kérdés
Neha olyan mindha nagyot dobbana, vagy kihagyna a szivveresem. Es van olyan amikor gyors egymasutanban 45-ilyen is van, mindha nem tudna ujraindulni a szivem. Aztan megis elmulik es akkor vadul ver. Csak en vagyok igy? Ha nem akkor ti ilyenkor mit tesztek? MgB6-ot szedek, de mast nem mert terhes vagyok, es amst nem szabad. Mindenki azt mondja ne torodjek vele, de mindig megremulok mikor elojon az erzes.
2010. márc. 25. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A férjemnek is ugyanez a baja.Ugyanezt érzi amit te is leírtál.Átesett mindenféle kivizsgáláson,és azt mondták,hogy a kor előre haladtával ez csak javulni fog és nem romlani.Ne félj ez miatt,nem fog megállni a szíved,csak nagyon kellemetlen.Ő is MgB6-ot eszik,és egyre ritkábban fordul elő.
2010. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van. Ugyanezt érzem. :( Ráadásul migrénes is vagyok. :( Én is MagneB6-ot szedek.
2010. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak annyit szeretnék mondani hogy sokat segítene ha nem ijesztegetnéd magad! A mitralis prolapsus egy anatómiai variáció. Tudom könnyű mondani, de gondolj arra hogy ez nem egy ördöngős betegség, persze a tünetek kellemetlenek. Viszont sokban befolyásolja a lelkiállapot. Tehát ne agyalj ezen! Amúgy javaslom még az omega 3 halolaj kapszulát, védi az érrendszert és a szerotonin termelésében is szerepet játszik.
2010. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, es probalom nem eszre venni a kellemetlen tuneteket :)
2010. márc. 29. 13:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is mitrális prolapszusom van.Van,hogy tünetmentes vagyok,és van mikor ijesztő,nagyon durva tüneteket produkálok.Mint például ma is.Lehet,hogy az idő,vagy a stressz teszi,de ma olyan rosszul voltam,azt hittem meghalok.Nagyokat dobbant a szívem,aztán mintha abbahagyott volna a szívverés,majd újra nagy dobbanások,egymásután többször is.Nagyon megijedtem!!!Azóta ez elmúlt,de hatalmas kimerültség van rajtam.Te is érzed ezt ilyenkor ritmuszavar után,mintha az egész szervezeted el lenne fáradva?!
2010. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen en is hasonlokat erzek, es en is kimerultnek erzem magam. Sokszor le is kell dolnom ilyenkor kicsit. Azt mar en is eszrevettem, hogy amikor valtozik az ido akkor jobban jelentkeznek a tunetek es durvabbak, vagy stresszes allapotban is.
2010. ápr. 1. 09:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm,hogy megírtad ezeket,mert kicsit megnyugodtam,hogy nem csak én élem meg ennyire intenzíven ezt.Ugyanígy érzem én is,és halálra rémülök,mikor elkezdi a szívem a rendetlenkedést!!!Most komolyan,hogy gondolhatja bárki,még egy orvos is,hogy félvállról tudja venni az ember,meg nem törődni vele,mikor megéljük,és abban a pillanatban arra gondolunk,hogy kész vége ennyi volt nekünk...
2010. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia. Hat igen nem konnyu nem venni tudomast rola:( Nekem pl. az ejjel is eleg durvan csinalt a szivem, de remes ido van ugyhogy remelem az csinalja nem valami egyeb.
2010. máj. 21. 08:23
 9/9 anonim ***** válasza:

Most, hogy olvasom (régi kérdés látom, de csak most találtam meg), nekem is szoktak lenni extráim (mikor kihagy, majd nagyod dobban), voltam egy jó hírű kardiológusnál, de nem talált egy alkalommal sem szervi okot (szerinte nincs billentyűhibám sem, de nem volt ultrahangos vizsgálat, csak ekg és hallgatózott), lehet, hogy nekem is mégis MP-m van?

Azt vettem észre, hogy fáradtan, idegesen, túlhajszoltan, sok kávé után nagyobb eséllyel jönnek extrák, szerintem használna (vagy legalábbis javítana) mindenkinek egy életmódváltás, ha lehetőség van rá.

2011. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!