Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a hasam! Milyen otthoni...

Fáj a hasam! Milyen otthoni praktikát ismertek az elmulasztására?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 18:42
 1/7 anonim válasza:
Feküdj hasra!
2011. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez most vicc? -.- o.O
2011. febr. 6. 18:48
 3/7 anonim ***** válasza:

A hason fekvés nem rossz, de nekem attól még jobban fog fájni.

De esetleg megmasszírozhatod magadnak ott ahol fáj. Nekem az jobb, mint a hasonfekvés.

2011. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos annak nagyon sok oka lehet h mitől fáj.Szóval igy nem lehet nagyon tanácsot adni.Lehet h bekajáltál valamit ami nagyon bántja,ilyenre jo a mezim forte,de ha fel vagy puffadva akor espumisan,ha elkaptál valami virust akkor doki.Egyél almát ha va otthon,mert az jó az emésztésnek.Rossz táplálkozási szokások,Gyulladásos megbetegedések,Húgyúti fertőzés,Menstruációs görcs is okozhatja szóval elöbb az okát kéne tudni.
2011. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 öregvarázsló ***** válasza:
Egy "meleghas" borogatás biztosan segít.
2011. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha menstruációs görcsöd van és nem akarsz bevenni gyógyszert, akkor én azt ajánlom, hogy üvegbe tölts forró vizet és tedd a hasadhoz. :D
2011. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 öregvarázsló ***** válasza:
Menszesz görcsök oldására javasolt a cickafarkfű tea fogyasztása a nehéz időkben.
2011. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!