Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Elárulna nekem valaki egy jó...

Elárulna nekem valaki egy jó házi praktikát torokfájás elmulasztására?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 00:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Anyukám szokott olyat csinálni h egy céklát félbe vág kiszedi a belsejét, mézet rak bele, hagyja állni egy napot, aztán azt lehet kanalazni. Szokott segíteni :) Meg ugye sok sok mézes tea. De ha inkább rekedtésg van akkor lehet kamillás gőzőlés fazék fölött, törülközövel fejet, fazekat letakarni! jobbulást :)
2009. aug. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. aug. 15. 01:28
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az szokott bejönni, ha iszok egy korty erős pálinkát (vagy valami töményet), egyből "lemarja" a torkomat.

Az se rossz, ha tisztán eszel jó sok mézet, de akár forró teába is keverheted.

Egyél sok vöröshagymát (nyersen), az is jó.

És persze a kamillateás gőzölés.:)

2009. aug. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem egy dolog jött be a fagyi/jégkrém. Tudom, hogy most mindenki hüledezik a képernyő előtt, és azt mondja, hogy ennyire hülye tanácsot hogyan lehet adni. De én ihatok teát, ehetek mézet, cukorkák, gőzölés, minden, de nem használ. De ha eszek valami hideget, az elmulasztja. Valószínű fura vagyok, vagy nem tudom. De ha más nem segít egy próbát megér.
2009. aug. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mézes tea általában elmulasztja de csak pár órára, köszi a tippeket, egyik hátha bejön :)
2009. aug. 15. 01:40
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
mézes, citromos tea. :D na.. ha azt iszod egy hétig, tuti elmúlik. :) nekem elmúlt.. még amikor fájt. :D de jó citromos legyen. :)
2009. aug. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
vagyis 1hét után elfog múlni. :D
2009. aug. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló vagyok:

Írta az egyik válaszoló a hideg fagyit. Azért nem árt vigyázni, nem mindenkinek jön be. Én egyszer kipróbáltam, na attól aztán olyan szarul lettem, hogy beszélni alig tudtam...:( Nem tudom, mitől függ ez, én is hallottam már, hogy valakinek ez jó, hát nekem nem volt az...

Én továbbra is az egy korty töményre esküszöm:)

2009. aug. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Fahéjas méz!!! ( Rajtam segít.)
2009. aug. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fagyis dolog se újkeletű! A mandulaműtétek után is mindig fagyit etetnek a betegekkel.
2009. aug. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!