Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez mennyire normális, vagy...

Ez mennyire normális, vagy esetleg érdemes orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Mostanában minden este 37 fokos testhőmérsékletem van. Nem érzem magam rosszul, sem lázasnak, csak múltkor este forrónak éreztem az arcom, és emiatt megmértem. Azóta minden este kényszerűen méregetem, és 50x végigtapogatom az arcom, homlokom. Minden este maximum 37.2 fokot mérek, van, hogy kevesebb, de több soha nem volt. Ez normális? Lehet, hogy eddig is esténként ennyi volt a hőm, csak éppen nem vettem észre? Eléggé hipohonder gyanús személy vagyok; nagyon félek az ismeretlen tünetektől illetve betegségektől.
2011. ápr. 27. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

1. lépés: veszel egy új lázmérőt. Én is jártam így, csak egy betegség után. Nem akart elmúlni a hőmelekedésem. Kiderült, hogy rossz a hőmérő.

2. ha tényleg minden este ennyi, akkor doki.

2011. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hol méred.
2011. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hónaljban mérem.
2011. ápr. 28. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!