Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Simán megfázhatott a vesém?

Simán megfázhatott a vesém?

Figyelt kérdés
2 napja fáj a bal hátsó deréktáji rész. Leginkább akkor érzem ha megtapintom valamint ha testhelyzetet változtatok. Sajnos elképzelhető, hogy nem öltöztem túl melegen mostanában. Más tünetem igazából nincsen, de ez éppen elég. Van valami házi módszer, amivel jobbá tudom tenni? 19/L
2011. febr. 11. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy ha tényleg a veséd "fázott meg", akkor annak súlyos következményei is lehetnek, ha csak otthoni praktikákkal akarod gyógyítgatni. Én azt tanácsolom, hogy menj el orvoshoz.
2011. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De akkor ne is várjam, hogyha rendesen felöltözöm és melegen tartom akkor elmúlik? Most is van rajtam cicanadrág, top, mellény, szóval tényleg réteges és semmim sincs kint. Teázom, pihenek. Vajon várhatok majd javulást?
2011. febr. 11. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!