Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Strep. Baktérium okozta...

Strep. Baktérium okozta tüszős mandula gyulladás miatt fájhat a vesém?

Figyelt kérdés
Vasárnap hajnalba ért el meló közben,rázkodtam a láztól,gyengének éreztem magam,hánytam. De-t elmentem orvosi ügyeletre,ott állították fel a diagnozist,akkor még nem láttam a gennycsomocskákat,de már mindkét mandulám tiszta fehér foltos,és a vesém is fáj tegnap óta.A vizelés nem fájdalmas. Lázam már tegnap óta nincs,penicillin érzékenység miatt clacid 500mg-osat kaptam. Lehet a gyógyszer mellékhatása? Holnap menjek vissza dokihoz?
2011. febr. 16. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Olvasd el a gyógyszer betegtájékoztatóját, de ettől függetlenül menj vissza sürgősen a körzetihez, mert a gennyes/tüszős mandula csúnya dolgokra képes, magyarán attól is lehet, és akkor ki kell venni, mert így több kárt okoz mint hasznot.
2011. febr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!