Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi 2 liter kólát megiszok...

Napi 2 liter kólát megiszok és néha kávét is. Viszont engem nem pörget fel, hanem szinte lenyugtat. Lehet h. hülyén hangzik de lehetséges ez? 15/f

Figyelt kérdés
De mindig. Szinte kólafüggő vagyok. Mások monsják h. mebnnyire felpö9rget, de én nem pörgök csak fáradt leszek..
2011. febr. 11. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az van, hogy a koffein egy rövid időre feldob, aztán mélyebbre dob vissza. Ezt azóta tudom, mióta egyszer léböjtöltem és egy hétig nem kávéztam. Utána az első napon mikor kávéztam, egész nap olyan voltam, mint akit agyonvertek.


Felpörgeti a szívedet, megdobja a pulzusod, és ettől nyilván fáradt leszel. Ezért okoz függőséget.

2011. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Plusz infó: a kóla csontritkulást okoz, ilyen menyiségben elég hamar. Csak hogy tudd.
2011. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!