Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha kevés folyadékot iszok,...

Ha kevés folyadékot iszok, csíp pisiléskor. Ha sikerül meginni napi 1,5-2 liter folyadékot, akkor nem érzek ilyen csípős érzést. Mi okozza a csípő érzést?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha en sem iszom eleget, akkor nekem is van ilyen. Vszinu, h az a resz is ki tud szaradni es a tul koncentralt vizelet csipi. Sokszor azt hittem, h tuti felfaztam, de ha ledontotten ket pohar vizet, akkor megoldodott. Ha holyaghurutom volt, akkor a par pohar viz onmagaban nem segitett.
2011. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fénysebesség válasza:
Valószínűleg ez attól is függ, hogy mit ettél előtte.
2011. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pedig a felfázással valószínűleg jó úton járnátok... valószínűleg ugyanaz a baci, csak még nem jut abba a fázisba, hogy fájjon, meg véres legyen, stb.

Esetleg egy tenyésztés nem ártana, menjetek el urológiára, vagy leglaább háziorvoshoz, mert megelőzni mindig jobb, mint akkor kezelni, mikor már baj van.

Amúgy meg tök egyszerű, igyál minden nap eleget, amúgy is javallott.

2011. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebb sót és igyál több folyadékot, problem solved
2011. okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!