Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy van az, hogy lazas...

Hogy van az, hogy lazas vagyok, de nem fazom? Eddig meg ilyen sosem volt.

Figyelt kérdés

hetfo ota lazas vagyok, hol 38, hol 39 de mindig csak reggel vagy este.viszont mindig ereztem, reszkedtem meg minden. Most napkozben mertem es 37.7 az eredmeny, megsem fazom sot melegem is van.


Hozzatartozik meg, hogy reggel arra ebredtem, hogy csurom viz a felsom, ami szinten sosem volt meg.


2011. febr. 11. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is így van, és pont most. Valami vírus. Fázós vagyok, de most örökké ver a víz, reggelre merő víz volt a paplanom is. Nagyon nehezen bírom, olyan, mintha bezártak volna egy kemencébe. Pedig mondom, fázós vagyok - de ezt nem bírom már! És most sose ráz a hideg.
2011. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hat sajnos at tudom erezni, nekem is mar 4 ik napja tart es ez mar nagyon idegesito. :(


jobbulast neked, es igyal iszonyatosan sokat, nehogy kiszaradj.


az iszonyatosan sok: sok+ sok+ meg egy kicsit.

2011. febr. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!