Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész nap szédülök, főleg...

Egész nap szédülök, főleg amikor lefekszek. Normálisan ettem, ittam, vérnyomásom normális nem fáj semmim csak szédülök egyfolytában. Eddig még soha nem volt ilyen, ez miért van?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 19:08
 1/2 anonim válasza:

hát bocsi ha most megörültél, h értelmes választ kapsz, mert nem fogsz. legalábbis nem kielégítőt. de én csak azt tudom mondani, hogy ha eddig netalántán még nem tetted vna meg, menj el MINDENKÉPP először egy háziORVOSHOZ!!! az majd aztán biztos tovább irányít egy másikhoz, de ha nem is teszi, hanem ő mond vmit, azért kérd meg sztem, hogy irányítson tovább vkihez! (bár lehet h csak az én háziorvosomból indulok ki aki nem mer semmit mondani.. :s)

szóval: MINDENKÉPPEN FORDULJ ORVOSHOZ!

ha nem is tűnik komolynak, akkor is!

2011. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már megoldódott köszi :)
2011. jún. 16. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!