Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindenki hallja a saját...

Mindenki hallja a saját szívverését nyitott szájnál? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ha reggel a tükör előtt nagyra nyitom a szám, mint a dokinál, akkor hallom a szívverésemet...Olyan mintha a torkomban levő nyál dobogna, de ha nyelek egyet akkor is hallani...viszont változó a dolog, mert van amikor hiába nyitom ki a szám nem hallani semmit....

Meg kéne ezt mutatni orvosnak, vagy másnál is ez van?


2011. febr. 14. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én pár éve folyamatosan hallom a szévverésemet, meg látom a szemem csücskébe a dobogást, nem tudom leírni megfelelően. A pólómon nagyon látszik minden szívverés, és pl. a hajam is dobog egy kicsit. Szóval mindenestül egy nagy dobogás vagyok :) Mint írtam ez nem mindig volt így, majd elmúlik egyszer remélem, orvos nem mondott semmit. Úgyhogy szerintem ne aggódj, ha az én esetem elvileg nem probléma, akkor a tiéd 100, hogy nem. 21/L
2011. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jah, bocsi, nem a hajam dobog, csak azon is látszik, érzékeltetni akartam a mértékét. :)
2011. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem hallom,viszont nagyon zavaró,hogy a hajam nekem is "dobog" :)))))
2011. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a pólóm dobog, és mindig hallom :-) Bnőmnek az erei lüktetnek


Szerintem nincs semmi gáz.

2011. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!