Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek kövér vagyok? Van...

Victory82 kérdése:

Szerintetek kövér vagyok? Van egy 28 hónapos kisfiam, a terhesség alatt 20 kg-ot híztam.62-ről 82-re. Most 64 kg vagyok és 162 cm magas. Mindenki azt mondja, hogy ne fogyjak többet, de nekem így annyira rossz. Várom a tanácsaitokat!

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 14:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
162-höz 64kg,én is rosszul érezném magam,nekem is épp annyi a BMI-m,mint neked,úgyh átérzem a helyzeted,nekem is azt mondják,ne fogyjak,de én tudom,hogy kéne :( Szóval amúgy én fogyózom... Magamnak akarok tetszeni,nem nekik,és eszem ágában sincs anorexiás vékonynak lenni,pedig az én kinézetem meg az anorexiás vékonyság között azért igen erős szakadék van,na én az arany középutat szeretném megtalálni,olyan 21-22-es BMI-vel
2010. máj. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Szerintem ha téged zavar akkor adj le pár kilót. Én 175 cm magas vagyok és 80 kg (van 23 hónapos kisfiam). Terhesség előtt 63 kg voltam. Engem nagyon zavar a súlyom. 5 kg-tól már megszabadultam, remélem 1 év múlva a régi leszek. Más véleményét is meghallgatom, de én szoktam dönteni.
2010. máj. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Én is próbálok keveset enni,a gyerek mellett nem is nehéz,szobabiciklizek,amikor tudok és jövök-megyek egész nap.A párom mindig mondja,hogy nem érti miért akarok lefogyni,mert szerinte így is csini vagyok.De én nem érzem így jól magam.Főleg,ha egy szupervékony anyuka jön velem szemben.Ilyenkor úgy érzem,én nagyon rosszul csinálok valamit és hogy csak nekem nem sikerül.
2010. máj. 7. 15:25
 4/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ne fogyj! Nem a semmiért mondják a körülötted levő emberek. Ez a számolgatás egy nagy baromság!!!!!

Hisz ha valakinek erős a csontozata,már pedig van ilyen... akkor nem jó amit mutat! Igenis van olyan ember aki 162cm és akár 70 kiló és gyönyörű alakja van. Ja... és itt vannak az izmosabb hölgyek,akik mondjuk a 160cm-hez rendelkeznek 80 kilóval,ha ők ezzel a módszerrel számolgatnának,nekik is az jönne ki,hogy hú de el vagy hízva,miközben tiszta izom!!! Szerintem ne fogyj!

2010. máj. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Olyan jó,hogy nem mindenki szerint csak a cérnavékony nők a legszebbek.Mostmár kicsit jobban érzem magam!Aranyosak vagytok!
2010. máj. 7. 17:14
 6/25 anonim ***** válasza:
Te szerencsés vagy!!!Én is 62 kg-ról kezdtem a terhességet és 75 kg-nál fejeztem be.18 hós a lányom és még mindíg 72 kg vagyok. :((
2010. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Cicizik még a 18 hós babád?Nekem sokat segített,hogy 21 hónapos koráig szopizott a kisfiam.A legtöbb kiló az alatt az idő alatt ment le.
2010. máj. 7. 20:00
 8/25 anonim ***** válasza:
24%
Egyesek nagyon el tudják engedni magukat a terhesség alatt. Szerintem 10 kg-nál többet hízni ilyenkor is túlzás.
2010. máj. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
17.45-ös vagyok.Sajnos nem cicizik a lányom már 7 hós kora óta.A sportolásra meg nemigazán van időm.Gondolom ha rendszeresen tudnék mozogni akkor megtudnék szabadulni attól a 10 kg-tól.De sajnos egyedül vagyok a gyerkőcömmel.
2010. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nekem se sok időm van magamra,akkor szoktam szobabiciklizni is,amikor este elaludt,10 körül.Napközben nem lenne rá időm,mert minden percem lefoglalja a gyerkőc,meg a többi.Nem engedtem el magam a terhesség alatt,még annyit sem ettem,mint előtte.Kb.12 hetesen jöttem el a munkahelyemről,megszűnt az idegeskedés,szerintem ezért híztam ennyit.A doki nem is írt fel vitamint,mert mondta,hogy hízásra hajlamos vagyok,csak folsavat szedtem.
2010. máj. 10. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!