Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem használnak a Refluxo...

Miért nem használnak a Refluxos gyógyszerek?

Figyelt kérdés

Már voltam 2 x tükrözésen helicot is néztek és 24 órás ph -t is !

Refluxom van ,diétát tarom de a gyógyszerek nem használnak ! Mitől lehet ?


2011. febr. 16. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy tucat gyógyszer refluxra ki kell kísérletezni melyik a legjobb hatású neked.
2011. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Műteni akarnak vele ,de a savam attól még sok lesz ! ?
2011. febr. 16. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

20/L vagyok.

Én is ettől szenvedtem,plusz nekem még volt enyhe nyombél gyulladásom,később meg kontaminált vékonybél szindrómám,de ezekből mind kigyógyultam.

Én anno Refluxont szedtem,gyenge volt,aztán kaptam ezt-azt...és nem nagyon hatott,előjött.

Viszont amit legutoljára szedtem az a PANTOPRAZOL volt.Próbáld ki ezt,hátha ez beválik.Esetleg Salvus vizet igyál,nem jó az íze,tényleg..de hatásos állítólag.

Jobbulást neked.

Üdv.

2011. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
36 leszek ,miért ?
2011. febr. 16. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy idősebb kolleganőm mesélte, hogy megműtötték reflux-al. Azóta szörnyű az élete. Továbbra is fáj a gyomra, hányingere van folyton, viszont hányni soha többet nem tud, mert visszafele megakadályozták az utat a műtéttel. Sokat szenved, megbánta a műtétet. Mondjuk ez csak egy ember akit ismerek ilyen műtét után. Lehet, hogy egyedi eset.
2011. febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!