Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiára milyen...

Szociális fóbiára milyen gyógyszert szoktak írni? Meddig kell szedni? Mennyibe kerül? Jövő héten megyek orvoshoz és szeretnék előtte kicsit tájékozódni. Használnak a gyógyszerek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 15:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia!Gyógyszer nevet nem írok mert több van.Viszont jók!!!Mivel szakorvos írja fel így jóval olcsóbb.(Kb.200-300 ft).
2010. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Xanaxot
2010. jan. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Azt talán pont nem.
2010. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Én a xanaxtól kipurcantam!! Nem is arra való, ami a kommentelőnek kellene.
2010. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A xanax a legbrutálisabb gyógyszerek egyike. Könnyű, kellemes, és pillanatok alatt függővé tesz.
2010. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Andaxin jeeeee!
2010. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

biztos, hoyg kell??

kolléganőmet jól félrekezelték, kb 7 éve vette be az első pirulákat, aztán nem volt jó. szanatóriumba ment, ott még hülyébbet csináltak belőle. oda jutott, hoyg öngyilkossági kísérlete is volt, az apja simán el tudta venni tőle a gyerekét, azóta egyedül van, magábafordult, általában nyugatót szed és totál belassul a beszéde, látszik rajta, hoyg nme okés.

ez biztos szélsőséges eset, de inkább gondolj át más módszereket.

2010. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet más megoldás? Úgy gondolom gyógyszer nélkül. Már próbáltam magamon "uralkodni", de nem ment. Ezért gondoltam, hogy a gyógyszer talán segítene.
2010. jan. 22. 16:35
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Először a doki meghallgatja a panaszodat. Gyűjtsd össze magadban, vagy írd össze, szerinted mi okozza a panaszaidat, és milyen formában jelentkeznek azok. A doki segít, és kérdez. Ne izguljál. Pánikra, depresszióra antidepresszánst írnak. Ez maga a gyógyszer. És ehhez mellékelnek némi nyugtatót ( xanaxm rivotril stb), hogy ha feldobódsz, vissza tudjál nyugodni. Ne feledd: a gyógyszer a fontos, nem a nyugtató. Olyan gyógyszert kapsz, amilyen őszinte vagy a dokinál. Mivel nem lát beléd, mint a sebész.Sokan panaszkodnak, hogy nem jó gyógyszert kaptak. Hát ezért.
2010. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz a gyógyszerekkel. Én már voltam függő a Xanax-tól. És úgy sikerült leszoknom róla, hogy rászoktattak másokra. És ez igy ment hosszéveken keresztül. Szerencsére leszoktam a gyógyszerekről, miután a pszichiáterem meghalt. És már három éve tiszta vagyok de nagyon nehéz volt. Csak akkor szedj gyógyszert ha semmi más megoldási lehetőség nincs. A gyógyszer szedése elodázza a problémát, nem gyógyít meg. Ha nem sikerül megoldanod a problémáidat amíg szeded a gyógyszert akkor előbb-utóbb függő leszel.
2010. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!