Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van ott olyan fiú, akinek...

Van ott olyan fiú, akinek nőies mellbimbója van? (elvan nyúlva, a mellbimbó nem dúdorodik ki, nem szép kerek a formája. )

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és ilyen a mellbimbóm,félek,hogy nem múlik el,nemtudom mitől van.Fiúk,nektek volt ilyen? és elmúlt?(szép kerek lett?).Mikor hideg vagy víz éri,akkor normális lesz.
2011. febr. 16. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy csomó féle mellbimbófajta létezik, nem férfire/nőire osztanám, hanem... ööö... van, amikor az egész eleve hegyes, van az, ami hidegre/mekegre változik. Mint neked.

Teljesen normális.XD

2011. febr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen,de így hogy mutatkozzak félmeztelenül nyáron?
2011. febr. 16. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene kidudorodnia?
2011. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hallgasd ezt a dalt, hátha jobb kedvre derít:

The Mantits Song

http://www.youtube.com/watch?v=BPHl3fZjtJY

2011. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
[link] ilyen a normális mellbimbó...jólenne,ha ilyen lenne.
2011. febr. 16. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha épp "nyugalomban van", akkor neki se ilyen, ellaposodik és haloványabb lesz, mint mindenkinek. Nem tudom, hogy neked mennyire extrém, de szerintem nincs miért aggódnod.

Egyébként a nem emlékszem, hogy a pubertás során változott volna a mellbimbóm.

2011. febr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ismerek olyat akinek ilyen a mellbimbója, de ettől miért lenne nőies? :O szerintem ez olyan részletkérdés hogy az emberek 99,9%-nak fel se tűnik
2011. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!