Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy kezelitek a munkahelyi...

Hogy kezelitek a munkahelyi rossz közérzeteteket?

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a probléma, hogy van egy szakmám, csak nem tudtam benne elhelyezkedni, illetve egy darabig igen, de utána jött egy hosszabb, másfél év munkanélküli. Most már egy fél éve egy gyárban vagyok, picit a munkaköröm érinti az eredeti szakmát, hiszen itt is oktató vagyok. Csak az a helyzet, hogy nagyon unalmas a meló. Sorokra vagyunk osztva, és felügyelni kell hogy a munkások betartják e a folyamatokat( telefont szerelnek össze) ráadásul most meg még emelni is fognak a fizun, amit az eredeti szakmámban nem is kapnék ennyit. Viszont már alig várom, hogy a szerződés lejárjon, de már most előre érzem, hogy lelkiismeret furdolásom lesz a fizu különbség miatt mert itt a közelben szeretnék dolgozni, nem pedig hatvanöt hetven km-eket utazgatni háromnaponként háromszor, közben meg éjszakát és napppalt válogatni. Szerintetek mi a fontosabb a lelki egyensúly, vagy tényleg kiborulásig a nagyobb fizu miatt tűrni és tűrni. Amúgy már tényleg unom az egészet de nagyon. Ha többet járkálhatnánk el a sorokról, intézkedni kéne, nem azon a húsz méteren lenni állandóan, ellennék egy darabig még de így? :( Volt már valaki hasonló helyzetben?
2011. febr. 18. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a lelki egyensúly a fontos. Az életünk javát a munkahelyünkön töltjük, tehát nem mindegy hogy telik ez az idő, ráadásul, ha nem érzi ott jól magát az ember egy idő után mindenképpen rányomja a bélyegét a hétvégére, a párkapcsolatra stb.
2011. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen szerintem is. És igazából ezek a három pihenő napok is azzal telnek és nem egy ember mondta, hogy nekik is, hogy készülünk a következő három napi melóra fejben is. Sokkal jobb egy nyolcórás öt napos. Szóval április végén akármilyen és akármennyivel is lesz kevesebb a pénz itt helyben, átjövök ide. Csak szokás szerint ha valami pozitív dolog történik velem a rosszakban elfelejtem a sok negítívumot, de most nem fogom. Elég lesz ebből ennyi is bőven. Úgysincs gyerek még vagy ilyesmi felelősség.
2011. febr. 18. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:

9:36-os vagyok.

Akkor sok sikert az új helyeden és kívánom, hogy a hétvégéiden ne a hétfőn járjon a gondolatod, hanem töltsd aktívan és jól! :-)

2011. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen. :)
2011. febr. 18. 10:06
 5/6 anonim ***** válasza:
A JABIL-ban dolgozol, ugye?Na, azt egy percig se sajnáld, örülj, hogy van lehetőséged onnan lelépni.Sok sikert.
2011. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
;O) gondoltam, hogy ráismerhető a hely. :D
2011. febr. 18. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!