Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinek volt már bél CT-je?...

Kinek volt már bél CT-je? Milyen érzés a levegővel való "felfújás"?

Figyelt kérdés
Hasmenés miatt kell a vizsgálat. Emiatt is nagyon fáj már a végbelem. Nem tudom, hogy fogom kibirni, hogy oda bedugnak valamit.
2011. febr. 20. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Én csak hallottam,de leirom.Előtte 2 napig hasshajtás van.

Tényleg felfujják a belet hogy jobban lássanak és hogy jobban tudjon mozogni bent a cső.Elvileg a a kelemetlen hogy akaratlanul is távozik a levegő néha vizsgálat közben.

Nem tudom meddig tart,de szerintem kb,mint egy gyomortökrözés,azon voltam,az nem vészes,ott lefijnak lidokainnal a torokba és nem érezni h lemegy a cső.Nekem személy szerint mikor a doki akart lejebb menni a bél felé akkor mondta h ne mert fájt kicsit vagy inkább feszitett,de lehet ert nem volt felpumpálva a belem mivel nem bél vizsgálatra mentem.annyi tuti hogy minél higgadtabb vagy annál elöbb végzel.Elttem vol olyan aki vagy 10 percig volt gyomortökrözésen és nyögdécselt meg hisztizett,pedig a doki mondta hogyha valaki aránylag nyugodt és nem hisztizik akkor ezek nem hosszú dolgok.Szerintem amúgy egy feszitő érzés lehet mikor felfujnak,gondolom mint amikor kicsit féj a hasad mert tele vagy levegővel(ha voltál már felpuffadva.)Amúgy hidd el jobb rászánnod magad,ügyes vagy.Nekem is hasonlo gondom van és még sose tudtam magam rászánni,ezért is küszködök vagy 5 éve a haspanaszaimmal.

2011. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fáj, inkább kellemetlen érzés. Olyan mintha jó erős szélgörcsöd lenne...
2011. febr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mentek a pontok. Én arra lennék kiváncsi, hogy a tönkrement végbelem -/lehet, hogy aranyér/ fájdalmam miatt hogy tudják bedugni a csövet. Kedves első ez nem tükrözés, CT. Kicsit emberségesebb.
2011. febr. 20. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs összekevertem.
2011. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond!
2011. febr. 20. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Második vok!

Mivel jól bevazelinozza a csővet így nem fáj, nekem is aranyér miatt csinálták.

2011. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!