Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek tenyér, láb,...

Mit tegyek tenyér, láb, hónalj izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Főleg a tenyerem izzad minden mp-ben,csurog szinte a víz róla, meg a hónaljamon...Lehet tél,nyár,ősz, akkor is izzad,normális szobahőmérsékleten is,nem izgulás végett.Hisz itt ülök a gép előtt,vagy játszom,akkor is.

Solutio Sudorica nem használt...

Nem dohányzok,nem iszok alkoholt sem.


APÁMTÓL örököltem a tenyérizzadást,de nagyon idegesít,nem tudok senkivel se kezet fogni,vagy ha a műkörmömet csinálják mindig megszólnak h csurog az izzadtság a kezemből. Nekem is elég kellemetlen,megkeseeríti az életem. Mit tehetnék ellene?Műtétbe is belemennék ha van ilyen mütét.


2011. febr. 20. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
van műtét, de kockázatos. én is sorstárs vagyok,szóval utánaolvastam, de sokaknak utána a tenyerük nem izzadt, de a hátukról csak úgy ömlött. Használtam egy solutio antisudorica nevű terméket, ami teljesen kiszárította, így nem izzadt, de nagyon viszketett. Én megtanultam elfogadni, olyan ruhákat veszek amin nem látszik, pl kötöttet, ami úgyis divat mostanság. :) a barátomat hála istennek nem zavarja. csak órákon dogaíráskor idegesítő.. persze zavaró mikor a kutyakozmetikus meg a nőgyógyász megjegyzi hogy jaj biztos ideges vagyok, hát mondom kössz szépen... egyébként pszichiáternél is voltam, vannak rá gyógyszerek, csak mindenkinek más.. (és ez alatt nem azt értem hogy lelki, csak vegetatív idegrendszeri rendellenesség)
2011. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!